
Takupphänge PR HomeTextil
Rek. pris 299 kr
!
fr. 206 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Takupphänge PR Home Textil är ett elegant takupphänge med textilsladd som är 2,1 m långt och har ringfäste med E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Grå, Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Textil |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Takupphänge |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,17 kg |
| Bredd | 130 mm |




