Takupphänge PR Home TvinnadNatur
299 kr
255 krSpara 15 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Tvinnad
Natur
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takupphänge med tvinnad textilsladd 1,2 m lång, E27-lamphållare med ringfäste, takkopp i samma färg och en kopplingsplint. Takkontakt ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takupphänge med tvinnad textilsladd 1,2 m lång, E27-lamphållare med ringfäste, takkopp i samma färg och en kopplingsplint. Takkontakt ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | CT-18-N |
| Färg | Natur |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Typ | Tillbehör |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Textile |
| Serie | Tvinnad |
| Sockel | E27 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Effekt | 60 W |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7330976124749 |

