Tätningssats För Armatursockel
Lägsta totalpris 350:-
35 kr/st30 dagars prisgaranti

Tätningssats För Armatursockel
10 st / 350 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Tätningssats från Ifö för armatursockel.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7503290 |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52770 |
| Material | Plast |
| Serie | Tätningssats |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 20 mm |
| EAN-nr | 7312905277009 |


