Textilkabel PR Home 5 m
fr.299 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

5 m
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Textilkabel PR Home 5 m är en textilkabel med 2x0,75mm² ledare som passar perfekt att användas som lampsladd.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Textilkabel PR Home 5 m är en textilkabel med 2x0,75mm² ledare som passar perfekt att användas som lampsladd.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Grå, Svart, Svart/Vit, Vit |
| Djup | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Produkttyp | Textilkabel |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
