
Tillbehör DesignlightDistansring till Q
Rek. pris 137 kr
!
fr.85 krfr. 110 kr
Spara 23 %
Kampanj
68 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Distansring till Q-30MW/Q-31MW, Q-34MW samt QB-serien. Vit.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
|---|---|
| Färg | Aluminium, Vit |
| Serie | Q |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Diameter | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 70 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 18 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-90A, Q-90MW |
| Vikt | 0,03, 0,032 kg |


