
Touchenhet Beslag DesignColour Control TW
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
449 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Touchenhet Colour Control. Endast för LED-belysning med Colour Control (TW).
Information- On/Off: Släck och tänd belysningen- Colour Control: Ställ färgtemperaturen från varmvit till kallvit
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973178 |
| Färg | Svart |
| Längd | 35 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Bredd | 35 mm |
| Sensor | Ja |
| Djup | 7 mm |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 7316189731783 |

