Väggpackning Ifö Electric För 6088 Silikon
145 kr
30 dagars prisgaranti

För 6088 Silikon
145 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Väggpackning silikon IP44 för Bernadotte 6088.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7905996 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 59 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Diameter | 67,5 mm |
| Höjd | 3,5 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 03391 IP44 |
| Material | MVQ Silikongummi |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Väggpackning |

