Vinkelkoppling Markslöjd Track
169 kr
139 krSpara 18 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Track
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vinkelkoppling till Markslöjd Track för att koppla ihop två skenor i vinkel. Monteras genom att tryckas in i ena skenan och låses fast med en skruv.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vinkelkoppling till Markslöjd Track för att koppla ihop två skenor i vinkel. Monteras genom att tryckas in i ena skenan och låses fast med en skruv.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105034 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 84 mm |
| Höjd | 24 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Track |
| Typ | Koppling |
| Bredd | 84 mm |
| EAN-nr | 7330024534018 |
