Antikljus Star Trading Flamme Lång LED 2-packRöd
Rek. pris 139 kr
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
Flamme Lång LED 2-pack
Röd
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Antikljus Star Trading Flamme Lång LED 2-pack är ett 2-pack elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Ljusen har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Antikljus Star Trading Flamme Lång LED 2-pack är ett 2-pack elektriska antikljus med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Ljusen har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när de ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-14 |
| Färg | Röd |
| Höjd | 245 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,13 kg |
| Bredd | 22 mm |
| Djup | 22 mm |
| Effekt | 0,03 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Diameter | 22 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | LED-Ljus |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme |
| EAN-nr | 7391482045249 |






