Blockljus Star Trading M-Twinkle LED 063-73
Rek. pris 99 kr
89 kr
30 dagars prisgaranti
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
49 kr
M-Twinkle LED 063-73
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Verklighetstroget ljus i plast med twinkle-flamma. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timerfunktion, som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Verklighetstroget ljus i plast med twinkle-flamma. Skapar ett mysigt och behagligt sken både utomhus och inomhus. Ljuset är batteridrivet med inbyggd timerfunktion, som gör det enkelt att ställa in när ljuset ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-73 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 115 mm |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7391482027016 |



