Beskrivning
Sittande räv i akryl från Gnosjö Konstsmide med 32 st vita LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6275-203 |
| Färg | Orange/Vit |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Höjd | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7318302752033 |



