Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Kaktusar 10
Rek. pris 149 kr
131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kaktusar 10
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st gröna kaktusar. Slingan är 180 cm lång och har 30 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och har timer på 6 h. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 10 st gröna kaktusar. Slingan är 180 cm lång och har 30 cm lång anslutningssladd. Drivs med 3 st AA-batterier (ingår ej!) och har timer på 6 h. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3127-903 |
| Färg | Grön |
| Längd | 1,8 m |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 0,3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt | 0,064 W |
| EAN-nr | 7318301279036 |

