Bänkbelysning Star Trading Blank Integra CabinetKallvit, 31 cm
Rek. pris 119 kr
116 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Blank Integra Cabinet
Kallvit, 31 cm
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kopplingsbar bänkbelysning i två olika längder och två färger. Perfekt under skåp, i garderob eller i förråd. Enkel att montera.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Kopplingsbar bänkbelysning i två olika längder och två färger. Perfekt under skåp, i garderob eller i förråd. Enkel att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 367-02 |
| Effekt | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Kallvit |
| Energieffektivitet | F |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Ström | 45 mA |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 36 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Integra Cabinet |
| Sockel | Fixed |
| Vikt | 0,152 kg |
| Bredd | 310 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 360 lumen |
| EAN-nr | 7391482034014 |


