LED-List Hide-a-lite Extend G26 W, 2700 K
Rek. pris 2 033 kr
443 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
500 mm
Ljustemperatur:
2700 K

Extend G2
6 W, 2700 K
443 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

LED-list från Hide-a-lite med högt ljusflöde, god färgåtergivning och ett jämnt homogent ljus. Monteras med dubbelhäftande tejp och skruvar eller med dolda clips. Perfekt alternativ till lysrör och spotlights som underskåpsbelysning. Kan länkas ihop upp till 4 m med länkstift och/eller länkkablar. Levereras med 2 m anslutningsledning, 25 cm länkkabel, länkstift och fästen. Ansluts till LED-trafo 24VDC.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-list från Hide-a-lite med högt ljusflöde, god färgåtergivning och ett jämnt homogent ljus. Monteras med dubbelhäftande tejp och skruvar eller med dolda clips. Perfekt alternativ till lysrör och spotlights som underskåpsbelysning. Kan länkas ihop upp till 4 m med länkstift och/eller länkkablar. Levereras med 2 m anslutningsledning, 25 cm länkkabel, länkstift och fästen. Ansluts till LED-trafo 24VDC.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7503990 |
| Längd | 500 mm |
| Effekt | 6 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Anslutning | Plug-in |
| Höjd | 16 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 110 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Bredd | 19 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392971132532 |

