
Underskåpsarmatur MalmbergsHome Mini Alfa13 W, 850 mm
Rek. pris 266 kr
!
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Längd

Home Mini Alfa
13 W, 850 mm 249 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underskåpsarmatur Malmbergs Home Mini Alfa är en enkel LED-ljusränna för montering under bänkskåp eller i hylla. Armaturen är anpassad för utanpåliggande montage och levereras med kabeladapter (10 cm). Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller direkt, dock max 12 st. Den levereras med 1,8 m anslutningssladd med strömbrytare. Dubbelisolerad.
Varumärke
Beskrivning
Underskåpsarmatur Malmbergs Home Mini Alfa är en enkel LED-ljusränna för montering under bänkskåp eller i hylla. Armaturen är anpassad för utanpåliggande montage och levereras med kabeladapter (10 cm). Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller direkt, dock max 12 st. Den levereras med 1,8 m anslutningssladd med strömbrytare. Dubbelisolerad.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9975163 |
| Längd | 850 mm |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Utförande | Underskåpsarmatur |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Mini Alfa |
| Produkttyp | Underskåpsarmatur |
| Vikt | 0,41 kg |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 36 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 30 mm |
| EAN-nr | 7392529140637 |
