Lampskärm PR Home Rakel
fr.349 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rakel
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm PR Home Rakel är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Formen är kvadratisk och passar därför bra till smalare utrymmen. Lampskärmen har ett E27-ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampskärm PR Home Rakel är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Formen är kvadratisk och passar därför bra till smalare utrymmen. Lampskärmen har ett E27-ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Bredd | 230, 235, 320, 405 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Bomull |
| Serie | Rakel |
| Sockel | E27 Ring |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Djup | 135, 180, 205 mm |
| Höjd | 165, 235, 275 mm |
| Vikt | 0,1, 0,15 kg |
