Lampskärm PR Home Sofia FranzaGrå, 250 mm
299 kr
255 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Bredd:
250 mm

Sofia Franza
Grå, 250 mm
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm PR Home Sofia Franza är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Formen är rund och lätt utställd nedtill. Lampskärmen har ett E27-ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampskärm PR Home Sofia Franza är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Formen är rund och lätt utställd nedtill. Lampskärmen har ett E27-ringfäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 425-FR07 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Bomull |
| Serie | Sofia |
| Sockel | E27 Ring |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Vikt | 0,1 kg |
| EAN-nr | 7330976134687 |
