Lampskärm PR Home Sofia Kräftfångst
fr.449 kr
fr.389 krFrån 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sofia Kräftfångst
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

War välkommen kära du, till Carl Larsson och hans fru! Sofia Lampskärm med ett tryck från originalmålningen ”Kräftfångst”. Trycket är rik på detaljer och har en lugn färgskala. Skärmen har en ljus insida och rullade kanter för att förstärka det vackra trycket. Formen är lätt utställd och har ett E27-fäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
War välkommen kära du, till Carl Larsson och hans fru! Sofia Lampskärm med ett tryck från originalmålningen ”Kräftfångst”. Trycket är rik på detaljer och har en lugn färgskala. Skärmen har en ljus insida och rullade kanter för att förstärka det vackra trycket. Formen är lätt utställd och har ett E27-fäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige |
| Bredd | 200, 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Bomull |
| Serie | Sofia |
| Sockel | E27 Ring |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 200, 250 mm |
| Höjd | 155, 180 mm |
