Lampskärm PR Home Sofia Theo
fr.309 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sofia Theo
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm PR Home Sofia Theo är en lampskärm i ett mönstrat tyg från Svanefors med en ljus linnefärgad botten. Detta klassiska mönster med sitt detaljerade mönster i harmoniska färger skapar stilen både i det moderna och det lantliga hemmet. Skärmen har en ljus insida och matchande kantband. Formen är lätt utställd och har ett E27-fäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampskärm PR Home Sofia Theo är en lampskärm i ett mönstrat tyg från Svanefors med en ljus linnefärgad botten. Detta klassiska mönster med sitt detaljerade mönster i harmoniska färger skapar stilen både i det moderna och det lantliga hemmet. Skärmen har en ljus insida och matchande kantband. Formen är lätt utställd och har ett E27-fäste. Ljuskälla E27 köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige |
| Bredd | 200, 250, 300, 350 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | 50% Polyester/40% Bomull/10% Linne |
| Serie | Sofia |
| Sockel | E27 Ring |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 200, 250, 300, 350 mm |
| Höjd | 155, 180, 210, 250 mm |

