Lampskärm Star Trading GardenLight Kreta
Rek. pris 709 kr
549 kr
285 krSänkt pris!Spara 264 kr
30 dagars prisgaranti

GardenLight Kreta
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm Star Trading GardenLight Kreta är en vit lampskärm i PE-material för utomhusbruk. Mixa och matcha med olika utomhusupphäng och ljuskällor. Den passar bäst med E27-sockel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Lampskärm Star Trading GardenLight Kreta är en vit lampskärm i PE-material för utomhusbruk. Mixa och matcha med olika utomhusupphäng och ljuskällor. Den passar bäst med E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-99 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 23 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Plast |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Lampskärm |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | GardenLight Kreta |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,65 kg |
| Djup | 350 mm |
| Effekt | 23 W |
| Diameter | 350 mm |
| EAN-nr | 7391482040848 |

