Lampskärm PR Home Mia Classic FranzaVit, B: 200 mm
269 kr
215 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
200 mm

Mia Classic Franza
Vit, B: 200 mm
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm PR Home Mia Classic Franza är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Denna modell har ett klofäste som fästes direkt på ljuskällan. Klotformad ljuskälla E27 köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampskärm PR Home Mia Classic Franza är en lampskärm i ett gediget bomullstyg med matt yta. Vit insida och matchande kantband. Denna modell har ett klofäste som fästes direkt på ljuskällan. Klotformad ljuskälla E27 köpes separat.
Tyget är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | ML02-FR01 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Bomull |
| Serie | Mia |
| Sockel | E27 Ring |
| Typ | Lampskärm |
| Vikt | 0,1 kg |
| EAN-nr | 7330976103072 |
