Lampskärm PR Home Mia Metall
fr.292 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mia Metall
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampskärm PR Home Mia Metall är en stilren skärm i metall. Det är en modern lampskärm med industriell känsla som är tillverkad av metall vilket gör att ljuset sprider sig uppåt och neråt. Lampskärmen har ett E27-ringfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampskärm PR Home Mia Metall är en stilren skärm i metall. Det är en modern lampskärm med industriell känsla som är tillverkad av metall vilket gör att ljuset sprider sig uppåt och neråt. Lampskärmen har ett E27-ringfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Råmässing, Råsilver |
| Bredd | 170, 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Mia |
| Sockel | E27 Ring |
| Typ | Lampskärm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Sensor | Nej |
| Djup | 170, 200 mm |
| Diameter | 170, 200 mm |
| Höjd | 145, 170 mm |
