Lampskärm House Doctor Bidar 360 mmVit
329 kr
30 dagars prisgaranti

Bidar 360 mm
Vit
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bidars lätta material ger ett naturligt ljus, medan formen ger en personlig look och skapar en design där funktion och estetik spelar perfekt tillsammans.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Bidars lätta material ger ett naturligt ljus, medan formen ger en personlig look och skapar en design där funktion och estetik spelar perfekt tillsammans.
Lampskärmen från House Doctor kan användas var som helst i hemmet – i hallen, matsalen, sovrummet eller köket. Låt den tala för sig själv och hänga den ensam över ett bord, eller hänga flera i ett hörn i rummet för att skapa volym. Max. 60 W.
OBS! Sladd och fattning medföljer ej.
OBS! Sladd och fattning medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 42357-01 |
| Bredd | 360 mm |
| Färg | Vit |
| Diameter | 360 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rispapper |
| Serie | Bidar |
| Typ | Lampskärmar & Lampfötter |
| Vikt | 0,16 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 259370102 |
| EAN-nr | 5707644709119 |



