Lampskärm Nordlux Belloy 50 Plisserad
499 kr
30 dagars prisgaranti

Belloy 50 Plisserad
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

-Ger ett behagligt mjukt sken
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Ger ett behagligt mjukt sken
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
Belloy har en klassisk plisserad design med en modern twist. Lampskärmen ger ett behagligt mjukt sken som sprider värme och atmosfär till rummet. Häng Belloy ensam eller flera tillsammans för att skapa en elegant effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612153201 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Typ | Lampskärm |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Belloy |
| Höjd | 220 mm |
| Djup | 500 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 500 mm |
| EAN-nr | 5704924027093 |





