Lampskärm Nordlux Belloy 65 Plisserad
449 kr
30 dagars prisgaranti

Belloy 65 Plisserad
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

-Ger ett behagligt mjukt sken
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
Varumärke
NordluxBeskrivning
-Ger ett behagligt mjukt sken
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
-Plisserat retro formspråk
-Exklusive upphängningsfäste, sladd och takkåpa
Belloy är en retroinspirerad pendellampa med en veckad skärm som ger ett distinkt och grafiskt utseende. Med sin stora storlek drar den naturligt till sig uppmärksamhet och blir en visuell mittpunkt i rummet. Den sprider ett behagligt, mjukt sken med en varm glöd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2612173201 |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | RetrofitFixture |
| Typ | Lampskärm |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Belloy |
| Höjd | 400 mm |
| Djup | 650 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd | 650 mm |
| EAN-nr | 5704924027109 |




