Beskrivning
Hilma är en vacker lampskärm från PR Home i lin. Säljs utan takupphänge, finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Bredd | 400, 600 mm |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Lin |
| Serie | Hilma |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Djup | 400, 600 mm |
| Höjd | 280, 420 mm |



