Lampskärm PR Home Hilma Franza Vit
fr.859 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hilma Franza Vit
859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Hilma är en vacker lampskärm från PR Home i lin. Säljs utan takupphänge, finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Bredd | 400, 500, 600 mm |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Lin |
| Serie | Hilma |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Djup | 400, 500, 600 mm |
| Höjd | 280, 360, 420 mm |

