
Lampskärm PR HomeLisen
fr. 399 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lisen, en liten utomhusskärm med klassisk korgflätning där vi blandat de konstgjorda plastmaterialen rotting och vattenhyacint för att skapa en fin rustik mix. Det konstgjorda materialen av återvunnen plast är ett tåligt material som klarar väder och vind.
E27 ringfäste upptill. Diam nedtill 27 cm. Höjd 9 cm. Kombineras med Flex Out takupphäng för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Bredd | 270, 450 mm |
| Färg | Natur |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 270, 450 mm |
| Höjd | 90, 220 mm |
| Vikt | 0,3, 0,75 kg |
