





Lampskärm PR HomeLollo38 cm
1 274 kr1 499 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Lollo
38 cm1 274 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lollo, en utomhusskärm i kraftigare naturfärgad konstrotting flätad med ett mönster i svart.
Konstrotting är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel.
Diameter 38 cm. Höjd 40 cm. Kombineras med Flex Out takupphänge för utomhusbruk.
Diameter 38 cm. Höjd 40 cm. Kombineras med Flex Out takupphänge för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 8038 |
| Bredd | 380 mm |
| Färg | Natur |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330976138371 |
