



Lampskärm PR HomeMaki 43 cmLavendel
389 kr 449 kr
Spara 13 %
Kampanj
19 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Lavendel

Maki 43 cm
Lavendel 389 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Maki rispappersskärm med tät oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Maki är äggformad med måtten 43 cm i diameter och 54 cm hög.
Skärmen levereras platt och spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som medföljer. Då skärmen är gjord i fint papper behöver den hanteras varsamt när metallbågen sätts i. Lampsladd och ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 4339 |
| Bredd | 430 mm |
| Färg | Lavendel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 430 mm |
| Diameter | 430 mm |
| Höjd | 540 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2 kg |
| Utförande | Takskärm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Maki |
| Produkttyp | Lampskärm |
| EAN-nr | 7330976123315 |


