Lampskärm Star Trading Linde 30 cm
Rek. pris 349 kr
283 kr
256 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Linde 30 cm
256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gråbeige 30cm hög lampskärm i rotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med våra utomhusupphäng och ljuskällor. Passar lämpligast till upphäng med E27 sockel och ljuskällor som är mindre än 12 cm diameter.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Gråbeige 30cm hög lampskärm i rotting för utomhusbruk. Mixa och matcha med våra utomhusupphäng och ljuskällor. Passar lämpligast till upphäng med E27 sockel och ljuskällor som är mindre än 12 cm diameter.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 092-08 |
| Bredd | 24 mm |
| Färg | Beige |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Material | Plast/Metall |
| Sockel | E27 |
| Serie | Linde |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 24 mm |
| EAN-nr | 7391482044785 |
