Takskärm PR Home YuniVit
449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Yuni
Vit
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takskärm PR Home Yuni har en tät, oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Yuni är ellipsformad (60 cm i diameter och höjd 23 cm). Den levereras utan lampsladd. Skärmen spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takskärm PR Home Yuni har en tät, oregelbunden metalltråd som skapar ett vackert mönster. Yuni är ellipsformad (60 cm i diameter och höjd 23 cm). Den levereras utan lampsladd. Skärmen spänns ut till sin form med hjälp av en metallexpander som man även fäster lampsladden i.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 6023 |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 600 mm |
| Utförande | Takskärm |
| Diameter | 600 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Yuni |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 0,25 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976108923 |
