Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V LED E27 2100K Klot Klar
Rek. pris 449 kr
fr.442 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

230V LED E27 2100K Klot Klar
442 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V LED E27 2100K Klot Klar är en elegant ljuskälla med dekorativ LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Glödlampa Gnosjö Konstsmide 230V LED E27 2100K Klot Klar är en elegant ljuskälla med dekorativ LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Effekt/prestanda | 1,8, 2,2 W |
| Färg | Klar |
| Bredd | 125 mm |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 167 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Material | Glas |
| Dimbar | Nej |
| Energiförbrukning | 1,8, 2,2 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 1,8, 2,2 kWh/år |
