Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K 60 mmOpal
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sensor LED 3000K 60 mm
Opal
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K 60 mm är en praktisk LED-lampa med inbyggt skymningsrelä. Lampan släcks vid gryning och tänds vid skymning. Du kan använda denna lampa för att slippa hålla koll på en timern.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K 60 mm är en praktisk LED-lampa med inbyggt skymningsrelä. Lampan släcks vid gryning och tänds vid skymning. Du kan använda denna lampa för att slippa hålla koll på en timern.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3006014 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Opal |
| Energieffektivitet | F |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Glas |
| Serie | LED |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 64 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7330976082063 |
