Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K Edison 64 mm
139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sensor LED 3000K Edison 64 mm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K Edison 64 mm är en LED-lampa med inbyggt skymningsrelä. Lampan släcks vid gryning och tänds vid skymning. Du kan använda denna lampa för att slippa hålla koll på en timern.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljuskälla PR Home Sensor LED 3000K Edison 64 mm är en LED-lampa med inbyggt skymningsrelä. Lampan släcks vid gryning och tänds vid skymning. Du kan använda denna lampa för att slippa hålla koll på en timern.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3006404 |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Klar |
| Energieffektivitet | F |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 64 mm |
| Diameter | 64 mm |
| Höjd | 146 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Glas |
| Serie | LED |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 50 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7330976082070 |
