


Ljuskälla Star TradingE27 ST64 80lm Soft Glow Heavy Smoke
53 kr/st59 kr/stLägsta totalpris 106:-
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

E27 ST64 80lm Soft Glow Heavy Smoke
2 st
106 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljuskälla Star Trading E27 ST64 80lm Soft Glow Heavy Smoke är en dekorativ LED-lampa med rökfärgat glas som ger varmvitt sken. Lampan har E27-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 355-84 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Smoke |
| Energieffektivitet | G |
| Ström | 13,5 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | LED-lampa |
| Djup | 64 mm |
| Diameter | 64 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Ljusflöde | 80, 80 lumen |
| Energiförbrukning | 1,8 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 64 mm |
| Energiförbrukning | 1,8 kWh/år |
| EAN-nr | 7391482040138 |

