Ljuskälla By Rydéns Filament Dekorationslampa LED Dimbar Klot E27 4W Ø45mmKlarglas
219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Filament Dekorationslampa LED Dimbar Klot E27 4W Ø45mm
Klarglas
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Denna LED-ljuskälla är en liten klotlampa med E27 sockel. Den passar fint i mindre glaskupor då den har en omkrets på 45 mm.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Denna LED-ljuskälla är en liten klotlampa med E27 sockel. Den passar fint i mindre glaskupor då den har en omkrets på 45 mm.
Ljuskällan kommer i 1-pack och är dimbar när den kopplas till dimmer. Brinntiden är 20 000 timmar och effekten är 4W.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 1652680-7002 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 45 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 4 W |
| Höjd | 79 mm |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Filament |
| Sockel | E27 |
| Typ | Ljuskälla |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 7391741526922 |
