Ljuskälla PR Home Elect Filament Globe
fr.189 kr
fr.165 krFrån 11 %Kampanj26 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Elect Filament Globe
165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljuskälla PR Home Elect Filament Globe är en dekorativ ljuskälla. Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. Ljuskällans ljus kommer från flera långa filament stavar som efterliknar den traditionella lyktlampan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljuskälla PR Home Elect Filament Globe är en dekorativ ljuskälla. Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. Ljuskällans ljus kommer från flera långa filament stavar som efterliknar den traditionella lyktlampan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 95, 125 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2300 K |
| Material | Glas |
| Serie | Elect |
| Typ | Ljuskälla |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 4 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Djup | 95, 125 mm |
| Höjd | 140, 172 mm |
| Vikt | 0,2, 0,3 kg |
