Ljuskälla PR Home Elect Filament Kron Gold 35 mm
Lägsta totalpris 198:-
99 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Elect Filament Kron Gold 35 mm
2 st / 198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljuskälla PR Home Elect Filament Kron Gold 35 mm är en dekorativ ljuskälla. Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. Ljuskällans ljus kommer från flera långa filament stavar som efterliknar den traditionella lyktlampan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljuskälla PR Home Elect Filament Kron Gold 35 mm är en dekorativ ljuskälla. Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. Ljuskällans ljus kommer från flera långa filament stavar som efterliknar den traditionella lyktlampan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1804003 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 35 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 3,5 kWh/1000h |
| Serie | Elect |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Vikt | 0,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 3,5 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976065066 |
