Ljuskälla PR Home Elect LED Filament Kron
79 kr
69 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Elect LED Filament Kron
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Dekorativ ljuskälla från PR Home med E14-sockel. Dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1803503 |
| Bredd | 40 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Ljustemperatur | 2300 K |
| Material | Glas |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976058396 |

