Ljuskälla PR Home Filament Edison LED E14
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Filament Edison LED E14
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Dekorativ ljuskälla från PR Home med E14-sockel. Dimbar.
Recensioner
Peter EVerifierad köpare
för 4 månader sedanLampan var exakt vad jag ville ha Tråkigt att jag bara fick 4 av den och 3 av helt annan modell
Magnus FVerifierad köpare
för 1 år sedanFördelaktigt pris men lampornas effekt/ljusstyrka skiljer mot de tidigare (från samma leverantör), så vid låg effekt lyser de sämre eller inte alls jämfört med de andra i samma ljuskrona. Kanske är det invänjning och de kommer komma ifatt de andra efter tid men detta är vad som kan noteras efter två veckors användning.
+ Bra pris
- De verkar inte klara av samma låg effekt via dimmern, som de andra lamporna i kronan
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1804803 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 39 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 103 mm |
| Material | Glas |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976056798 |

