Ljuskälla PR Home Filament Edison LED E27
189 kr
179 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Dekorativ ljuskälla från PR Home med E27-sockel. Dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1806402 |
| Bredd | 64 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt | 2,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 64 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Material | Glas |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Ljuskälla |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976056828 |

