Ljuskälla Star Trading Soft Glow E27 G95 320lm 2100K Dimbar
Rek. pris 109 kr
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Soft Glow E27 G95 320lm 2100K Dimbar
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljuskälla Star Trading Soft Glow E27 G95 320lm 2100K Dimbar är en LED-ljuskälla med klart glas och E27-sockel. Färgtemperaturen är 2100 K och den är dimmerkompatibel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljuskälla Star Trading Soft Glow E27 G95 320lm 2100K Dimbar är en LED-ljuskälla med klart glas och E27-sockel. Färgtemperaturen är 2100 K och den är dimmerkompatibel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 352-53-1 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 95 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Ström | 0,016 A |
| Spänning | 240 V |
| Ström | 16 mA |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 142 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 3,6 kWh/1000h |
| Serie | Soft Glow |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Vikt | 0,0585 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 320 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 3,6 kWh/år |
| EAN-nr | 7391482048851 |

