
Lampsats Teng ToolsTTLA03
Nyhet
2 494 kr
30 dagars prisgaranti

TTLA03
2 494 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

3-delad LED-lampsats. Innehåller en uppladdningsbar LED-ficklampa, arbetslampa och pannlampa. IP-klassad design med justerbara ljuslägen. 584N ficklampa med fyra ljuslägen och 2,5-8 timmars drifttid. 588N arbetslampa med dubbla ljuskällor, justerbar krok och stark magnet för fastsättning. Uppladdningsbar pannlampa med 400-lumen Cree LED och lampfäste som går att vinkla upp till 60°. Alla lampor är utrustade med magneter för handsfree-användning. Laddning via USB-C med medföljande USB-C-kabel. Innehållet är organiserat i en verktygsmodul storlek 1 (TT1). Kompatibel med TengTools Tool Control System.
Varumärke
Beskrivning
3-delad LED-lampsats. Innehåller en uppladdningsbar LED-ficklampa, arbetslampa och pannlampa. IP-klassad design med justerbara ljuslägen. 584N ficklampa med fyra ljuslägen och 2,5-8 timmars drifttid. 588N arbetslampa med dubbla ljuskällor, justerbar krok och stark magnet för fastsättning. Uppladdningsbar pannlampa med 400-lumen Cree LED och lampfäste som går att vinkla upp till 60°. Alla lampor är utrustade med magneter för handsfree-användning. Laddning via USB-C med medföljande USB-C-kabel. Innehållet är organiserat i en verktygsmodul storlek 1 (TT1). Kompatibel med TengTools Tool Control System.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
|---|---|
| Art.Nr. | 301760104 |
| Bredd | 142 mm |
| Produkttyp | Lampsats |
| Bredd | 142 cm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 0,86 kg |
| Djup | 265 mm |
| Djup | 265 cm |
| EAN-nr | 5020385086142 |