LED-lampa PR Home Elect Filament
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Elect Filament
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-lampa PR Home Elect Filament är en ljuskälla med klart glas. E27. 3,5W. 210lm, 2200K, 25000H Ra90, Dimbar. Ljusstyrka (lumen): 210.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
LED-lampa PR Home Elect Filament är en ljuskälla med klart glas. E27. 3,5W. 210lm, 2200K, 25000H Ra90, Dimbar. Ljusstyrka (lumen): 210.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1802703 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 45 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Energieffektivitet | G |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Vikt | 0,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 210 lumen |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976056781 |
