LED-lampa PR Home Elect Spiral Edison Fil
189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Elect Spiral Edison Fil
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2186403 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 64 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Energieffektivitet | G |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 142 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,1 kg |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Djup | 64 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976121533 |
