
LED-lampa PR HomeElect Spiral Globe Fil 95 mm
165 kr 189 kr
Spara 13 %
Kampanj
22 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Elect Spiral Globe Fil 95 mm
165 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Varumärke
Beskrivning
Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2189503 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 95 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Energieffektivitet | G |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,2 kg |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Djup | 95 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976121540 |
