LED-lampa PR Home Elect Spiral Normal Fil
109 kr
89 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Elect Spiral Normal Fil
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ett varmt sken är att föredra när armaturen har synliga ljuskällor och när man är ute efter en mysig stämning. PR Homes serie Elect Spiral LED Filament är med amberfärgat glas. Ljuskällans ljus kommer från LED-filamenttrådar som är spiralformade och ger en mjukare ljusspridning. Ljusstyrka (lumen): 150.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2186003 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Energieffektivitet | G |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 103 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,1 kg |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Djup | 60 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 150 lumen |
| Energiförbrukning | 3 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976121526 |
