
LED-lampa PR HomeFuture Edison 45 mm 30 lm
89 kr 109 kr
Spara 18 %
Kampanj
68 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Future Edison 45 mm 30 lm
89 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint varmt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 30.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2104501 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 45 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Ljustemperatur | 2000 K |
| Utförande | 30 Lumen |
| Material | Glas |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 90 mm |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Vikt | 0,05 kg |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976123018 |
