LED-lampa PR Home Future Globe 125 mm
179 kr
155 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Future Globe 125 mm
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint vitt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 45.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
PR Homes populära serie Future LED. Med diod och plexiglastub fås känslan av den traditionella glödtråden och ger ett fint vitt sken. Med denna teknik blir dessa ljuskällor mycket prisvärda. Ljusstyrka (lumen): 45.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2132502 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 125 mm |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 165 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Material | Glas |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Vikt | 0,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 45 lumen |
| Energiförbrukning | 1 kWh/år |
| EAN-nr | 7330976123070 |
